Een oud VELUX dakraam vervangen? Bekijk hier welk nieuw model VELUX raam perfect de oude vervangt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het VELUX Tuimelvenster Solar GGL CK04 - 55x98 cm is uitstekend geschikt voor renovatieprojecten en nieuwbouw. Doordat het dakraam beschikt over een zonnepaneel, kan het zijn eigen accu opladen. Het heeft een geïntegreerde regensensor, waardoor je niet meer bang hoeft te zijn dat het bij onverwachte neerslag naar binnen regent. Door de sensor sluit het raam automatisch. Dit dakraam is inclusief draadloze wandbediening. Het gootstuk moet als extra optie worden meebesteld. Renovatiegootstukken kunnen alleen worden gebruikt bij het vervangen van ramen van VELUX vóór april 2001. Er wordt een waterkerend manchet geadviseerd voor een waterdichte aansluiting.

| Merk | VELUX |
|---|---|
| Type | GGL CK04 |
| Afmeting | 55x98 cm |
| Hoogte | 98 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Toepassing | Dakraam |
| Afwerking | Wit afgelakt |
| Kenmerken | Geïntegreerde regensensor |
Een oud VELUX dakraam vervangen? Bekijk hier welk nieuw model VELUX raam perfect de oude vervangt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
