
Heering Uitwendig Hoekstuk 300x35 mm t.b.v. Hardschuim Dakrandpaneel
Productinformatie
Omschrijving
Heering Uitwendig Hoekstuk 300x35 mm t.b.v. Hardschuim Dakrandpaneel wordt, zoals de naam al doet vermoeden, gebruikt om de hoek van je dakrandpaneel om te gaan. In combinatie met een Heering dakrandpaneel geeft dit hoekstuk jouw gevel een mooie uitstraling. Heering dakrandpanelen kenmerken zich door hun mooie, strakke vormgeving. Het kunststof materiaal zorgt ervoor dat de panelen bestand zijn tegen weersinvloeden. Hierdoor is het, in tegenstelling tot bij houten gevelbekleding, niet nodig om de dakrandpanelen te schilderen. Vanwege de keuze uit verschillende maten en kleuren, biedt het uitgebreide assortiment gevelbekleding van Heering iedereen de mogelijkheid om de gevel van een complete afwerking te voorzien.
Voordelen van Heering Hardschuim Dakrandpanelen
- De dakrandpanelen hebben een bijzonder lange levensduur
- De panelen zijn volledig te recyclen
- Het kunststof materiaal is onderhoudsarm
- Montage is eenvoudig
- Schilderen van de dakrandpanelen is overbodig
Specificaties
| Merk | Heering |
|---|---|
| Type | Uitwendig Hoekstuk |
| Bestelnummer | 2137 |
| Lengte | 35/35 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Verpakkingsinhoud | 25 stuks |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Heering: Gratis verzending vanaf € 700,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg

