HPL platen dien je met zorgvuldigheid te behandelen. Bekijk hier onze tips en adviezen voor het bewerken en het monteren!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Trespa Kleurkopschroef 4,8x38 - Doos à 100 stuks is een gevelschroef die speciaal is ontwikkeld voor het monteren van Trespa platen. Deze schroef is in meerdere kleuren verkrijgbaar, die perfect passen bij de verschillende kleuren van de Trespa platen. De kleurkopschroeven bestaan uit roestvast staal, waardoor ze perfect zijn om Trespa platen vast te schroeven. De platen dien je wel voor te boren, maar bij de houten draagconstructie is dit niet nodig. De schroef heeft een erg scherp boorpunt en is daardoor erg snel te verwerken. Daarnaast zorgt de torx-aandrijving voor extra grip tijdens het inschroeven.
| Merk | Trespa |
|---|---|
| Afmeting | 4,8 x 38 mm |
| Schroefdikte | 4,8 mm |
| Schroeflengte | 38 mm |
| Draadlengte | 25 mm |
| Schroefkop | Bolkop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T20 |
| Kwaliteit | RVS A2 |
| Boordiameter | 8 mm |
| Materiaal | RVS |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verbruik | 14 Schroeven per m2 Trespa plaat 6 mm dik |
| Verpakkingsinhoud | 100 stuks |
HPL platen dien je met zorgvuldigheid te behandelen. Bekijk hier onze tips en adviezen voor het bewerken en het monteren!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
