Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Stonehedge 20x20x6 cm is een betonklinker van Marlux. Dankzij de Hydro-M afwerking neemt deze klinker minimaal water op. Dit zorgt ervoor dat de kans op kalkuitbloei en vergroening wordt vermindert. De klinker is na het uitharden voorzien van een mechanische oppervlaktebehandeling waardoor het een rustieke uitstraling krijgt. Met deze uitstraling past deze klinker uitstekend in een landelijke omgeving en is het ideaal voor gebruik op terrassen, opritten of als decoratief pad in de tuin.
Deze klinker is te verkijgen per laag van 80 stuks.
| Merk | Marlux |
|---|---|
| Productnaam | Stonehedge 20x20x6 cm |
| Afmeting | 20x20x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Hydro-M |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
| Kenmerken | Verminderde wateropname |
Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
