
Renovatiekoker + Rooster
Productinformatie
Omschrijving
De Renovatiekoker + Rooster is eenvoudig aan te brengen in bestaande muren om de ventilatie in kruipruimten en kelders van gebouwen en woningen te verbeteren. De vernieuwde renovatiekoker biedt de perfecte oplossing voor kruipruimtes met onvoldoende ventilatie. Door de grotere netto doorlaat is de ventilatiecapaciteit toegenomen zonder dat de buisdiameter (50 mm) is toegenomen.
Omdat er geen vaste koppeling meer is met de koker die door de muur gaat, is het muurrooster flexibel te plaatsen. De koker is voorzien van een klemfunctie, zodat hij niet te ver in het geboorde gat kan zakken. Doordat er 6 gaten zijn om 2 bevestigingsschroeven in te draaien, kunnen de pluggen optimaal worden gepositioneerd in de muur. Door het gebruik van ‘louvres’ is het rooster waterwerend.
Voordelen:
- Geen vaste verbinding pijp-rooster
- Buis heeft klemfunctie zodat hij niet door gat zakt
- Onzichtbare montage: schroeven uit het zicht
- Waterwerend door louvres
- Optimale prestatie: ventilatieoppervlakte renovatiekoker = 16,9 cm²
- Toepasbaar in combinatie met na-isolatie
- Bevestigingsflexibiliteit door 2-delige renovatiekoker
Specificaties
| Merk | Ubbink |
|---|---|
| Type | Renovatiekoker + rooster |
| Lengte | 400 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | kruipruimte ventilatie |
| EAN artikelnummer | 8713645213408 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
