Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Randa 30x20x6 cm is een strakke betontegel die ideaal is voor opritten en daarnaast perfect toepasbaar is op terrassen en tuinpaden. Dankzij het langwerpige formaat creëer je een moderne en rustige uitstraling met een vlak resultaat. De tegel is voorzien van M-Protect, wat zorgt voor minimale wateropname en een onderhoudsvriendelijk oppervlak. Daarnaast is het vorstbestendig en voorzien van een antislip afwerking, waardoor je verzekerd bent van een duurzame en veilige bestrating. Deze tegel is verkrijgbaar in vier kleuren, waardoor er altijd een passende keuze is voor jouw tuin.
Deze Marlux tegel is per laag te verkijgen van 12 stuks.
| Merk | Marlux |
|---|---|
| Productnaam | Randa |
| Afmeting | 30x20x6 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Hydro-M |
| Toepassing | Tuinpad en oprit |
| Kenmerken | Verminderde wateropname |
Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
