Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Oud Hollandse Opsluitbanden 7x50x100 zijn een handige oplossing voor het afwerken van je bestrating. Met deze opsluitbanden voorkom je dat je bestrating gaat verzakken. Wanneer je de bestrating niet afsluit, kunnen er gaten ontstaan doordat de ondergrond nat wordt van de regen. Dit kan leiden tot verzakkingen. Deze opsluitbanden zijn geschikt voor tuinpaden, terrassen en opritten. Daarnaast zijn de banden ook gewapend, waardoor je ze ook kunt gebruiken als traptredes of voor verticale plaatsingen van verhogingen.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Opsluitbanden 7x50x100 |
| Afmeting | 7x50x100 |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Gewicht | 79 kg per stuk |
| Besteleenheid | Per één stuk |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Kantopsluiting |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
