Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Oud Hollandse Opsluitbanden 7x40x100 zijn ontworpen om een duidelijke scheiding te creëren tussen bestrating en tuin. Deze scheiding is van cruciaal belang om verzakking van de bestrating te voorkomen. Daarnaast zijn de banden heel veelzijdig, je kunt ze namelijk ook gebruiken als tegel, afdekrand, borderrand en als muur. De opsluitbanden onderscheiden zich door hun Oud Hollandse uitstraling, gekenmerkt door de kleine gaatjes in het oppervlak. Bovendien kun je deze opsluitbanden eenvoudig combineren met de rest van de Oud Hollandse producten voor een uniforme uitstraling.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Opsluitbanden 7x40x100 |
| Afmeting | 7x40x100 |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Dikte | 7 cm |
| Gewicht | 63 kg per stuk |
| Besteleenheid | Per één stuk |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Kantopsluiting |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
