Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het Oud Hollandse Hoekstuk Traptrede 90° buiten - 40x20 cm is een complementair product van de Oud Hollandse Traptrede. Dit hoekstuk maakt het mogelijk om een hoek te creëren in een elegante trap of entree. De traptreden van ArtiStone zijn rondom afgewerkt en hebben een natuurlijk karakteristieke uitstraling, gekenmerkt door de kleine puntjes in het oppervlak. Daarnaast zijn de tredes verkrijgbaar in diverse afwerkingen.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Traptrede Hoekstuk 90° buiten 40x20 |
| Afmeting | 40x20 |
| Breedte | 40 cm |
| Dikte | 20 cm |
| Gewicht | 137 kg |
| Besteleenheid | Per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Open structuur zonder Facet |
| Toepassing | Trap |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
