Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Oud Hollandse Hoekstuk Traptrede 90° binnen - 37x15 cm is een hoekstuk dat in combinatie moet worden gebruikt met de Oud Hollandse Traptrede. Met dit hoekstuk realiseer je fraaie hoeken, waardoor je trap een unieke uitstraling krijgt. Daarnaast is het hoekstuk rondom afgewerkt en is het voorzien van de kenmerkende open structuur. Je kunt het door de gelijke structuur eenvoudig combineren met de rest van de Oud Hollandse Serie voor een consistente uitstraling.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Hoekstuk Traptrede 90° binnen 37x15 cm |
| Afmeting | 37x15 |
| Breedte | 37 cm |
| Dikte | 15 cm |
| Gewicht | 104 kg |
| Besteleenheid | Per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Open structuur zonder Facet |
| Toepassing | Trap |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
