
Onderpanprofiel 1500 mm Zwart
Productinformatie
Omschrijving
Het Onderpanprofiel 1500 mm Zwart beschermt het dakbeschot tegen opspattend water uit de dakgoot. Dit UV-bestendige PVC-profiel wordt vastgemaakt op de gootplank, de plank direct onder de dakrand waaraan de dakgoot is bevestigd. Het profiel zorgt voor een nette aansluiting tussen de dakpannen en de dakgoot. Bovendien draagt het profiel bij aan een goede ventilatie van het dak, waardoor condensvorming wordt voorkomen. Je kunt dit profiel combineren met onze vogelschroot, zodat vogels en ongedierte niet via de dakspouw binnendringen.
Plaats het onderpanprofiel eenvoudig door de onderste rij dakpannen op te tillen. Haak het profiel achter de onderste panlat en laat de dakpan terugvallen. Het gewicht van de dakpannen zorgt ervoor dat het profiel op zijn plaats blijft.
Kenmerken van het Onderpanprofiel 1500 mm Zwart
- Het is vervaardigd uit UV-bestendig PVC
- Het verbetert de ventilatie
- Het is eenvoudig te verwerken
- Het heeft een zwarte afwerking
- Het is uitsluitend voor toepassing op een gootplank
- Het heeft een afmeting van 1500x104,5x136 mm
Specificaties
| Merk | Ubbink |
|---|---|
| Type | Onderpanprofiel |
| Afmeting | 1500 x 104,5 x 136 mm |
| Lengte | 1500 mm |
| Breedte | 104,5 mm |
| Hoogte | 136 mm |
| Gewicht | 0,75 kg |
| Kenmerken | UV-bestendig |
| Materiaal | PVC |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsinhoud | Per stuk |
| Toepassing | Aansluiting tussen dakpannen en dakgoot |
| EAN artikelnummer | 8713645003535 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
