Hier vind je een handig overzicht van het aantal dakpannen per m² en hoe je dit zelf kunt berekenen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Signy-Finnez Halve Gevelpan Links is een hulpstuk dat geplaatst wordt over de gevel aan de linkerkant van het dak. Deze dakpan biedt niet alleen bescherming tegen regen en andere weersomstandigheden, maar voorkomt ook dat wind de dakpannen aan de kopgevel oppakt en omhoog tilt. De dakpan is gemaakt van keramisch materiaal waardoor het duurzaam en goed bestand is tegen verschillende weersomstandigheden. Het is te verkrijgen in vier verschillende kleuren.
| Merk | Monier |
|---|---|
| Serie | Signy-Finnez |
| Aantal per m² | 9,6 - 11,8 stuks |
| Dekkende breedte | 170 mm |
| Latafstand | 300 - 370 mm |
| Minimale dakhelling | 22° |
| Fabrikant | Monier |
| Type | Halve Gevelpan Links |
| Afmeting | 483 x 170 mm |
| Materiaal | Keramiek |
| Gewicht | Gemiddeld per dak 4,9 kg |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. speciale productie (maatwerk) |
Hier vind je een handig overzicht van het aantal dakpannen per m² en hoe je dit zelf kunt berekenen!
Voorkom lekkages en energiekosten: lees nu wanneer je dakpannen moet vervangen!
Wil je een realistisch budget voor je dak? Ontdek de gemiddelde prijzen per stuk en per m² voor alle soorten dakpannen!
Beton, keramisch, hol, vlak, gesmoord en meer: welke past bij jouw project? Wij leggen het uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!