Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

ModiWood Buitenhoekprofiel Blok Zwart is een buitenhoek waarmee je uitwendige hoeken van je gevelbekleding kunt afwerken. Dit buitenhoekprofiel bestaat uit geanodiseerd aluminium en heeft een zwarte kleur. Het buitenhoekprofiel is erg eenvoudig te monteren door gebruik te maken van schroeven of spijkers. Door gebruik te maken van deze ModiWood buitenhoek ben je verzekerd van een goed eindresultaat.
| Merk | ModiWood |
|---|---|
| Type | Hoekprofiel |
| Kleur | Zwart |
| Afmeting | 45x45 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Dikte | 45 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Afwerking | Geadoniseerd |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk per pak |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Het is belangrijk dat je weet hoe je omgaat met gevelpanelen. Lees onze richtlijnen voordat je begint met de bevestiging.
Wat is thermisch gemodificeerd hout en waarom is het zo duurzaam? Lees er hier alles over!
Vraag je je af welke houtsoort het beste is voor gevelbekleding? Wij leggen het je uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
