Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Koramic VHV Vario Ventilatiepan voorkomt stormschade aan je dak. Ten eerste waaien pannen niet van het dak, maar worden ze er afgezogen. Tijdens hevige wind blijven de pannen aan de windzijde namelijk keurig liggen en waar het niet waait worden de pannen juist van het dak afgezogen. De wind zal namelijk zorgen voor een overdruk onder de pannen en een onderdruk boven de pannen. Door ventilatiepannen mee te verwerken in je pannendak wordt dit alles voorkomen. Door de opening van de ventilatiepan kan de druk naar buiten ontsnappen, waardoor de pannen op het dak blijven liggen. Natuurlijk is het ook mogelijk de standaard Koramic VHV Vario dakpan te bestellen!
| Merk | Wienerberger Koramic |
|---|---|
| Serie | VHV Vario |
| Dekkende breedte | 216 - 222 mm |
| Latafstand | 288 - 308 mm |
| Minimale dakhelling | 25˚ |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Type | Ventilatiepan |
| Materiaal | Keramisch |
| Gewicht | Gemiddeld 3,536 kg per dakpan |
| Garantie | 30 jaar |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. speciale productie (maatwerk) |
Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Voorkom lekkages en energiekosten: lees nu wanneer je dakpannen moet vervangen!
Beton, keramisch, hol, vlak, gesmoord en meer: welke past bij jouw project? Wij leggen het uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
