Hier vind je een handig overzicht van het aantal dakpannen per m² en hoe je dit zelf kunt berekenen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Koramic VHV Klassiek Ventilatiepan is heel eenvoudig mee te verwerken met de standaard dakpannen van de Koramic VHV Klassiek serie. Deze ventilatiepan is voorzien van een rooster waardoor ongedierte niet onder het pannendak kan komen. Bovendien, een ventilatiepan voorkomt houtrot aan het dakbeschot en zorgt dat het dak goed beschermt is tijdens hevige storm. Een absoluut aan te raden hulpstuk om mee te verwerken in je pannendak!
| Merk | Wienerberger Koramic |
|---|---|
| Serie | VHV Klassiek |
| Dekkende breedte | 218 mm |
| Latafstand | 288 - 308 mm |
| Minimale dakhelling | 25˚ |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Type | Ventilatiepan |
| Materiaal | Keramisch |
| Gewicht | Gemiddeld 2,69 kg per dakpan |
| Garantie | 30 jaar |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. speciale productie (maatwerk) |
Hier vind je een handig overzicht van het aantal dakpannen per m² en hoe je dit zelf kunt berekenen!
Voorkom lekkages en energiekosten: lees nu wanneer je dakpannen moet vervangen!
Wil je een realistisch budget voor je dak? Ontdek de gemiddelde prijzen per stuk en per m² voor alle soorten dakpannen!
Beton, keramisch, hol, vlak, gesmoord en meer: welke past bij jouw project? Wij leggen het uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
