Hier vind je een handig overzicht van het aantal dakpannen per m² en hoe je dit zelf kunt berekenen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Koramic Vauban Anderhalve Pan Zonder Zijsluiting is een hulpstuk afkomstig uit de Koramic Vauban serie van Wienerberger. De Koramic Vauban dakpannen worden kruislings verwerkt, waardoor dit hulpstuk goed van pas kan komen. Door een rij dakpannen met deze anderhalve pan te beginnen, is het mogelijk een kruislings patroon aan te leggen. Tevens heeft dit hulpstuk geen zijsluiting, wat essentieel is wanneer jouw bouwproject over windveren moet gaan beschikken. Hierdoor komen de zijsluitingen op het dakvlak niet in het zicht, waardoor ieder bouwwerk een keurige uitstraling krijgt.
| Merk | Wienerberger Koramic |
|---|---|
| Serie | Vauban |
| Dekkende breedte | 252 mm |
| Latafstand | 258 - 273 mm |
| Minimale dakhelling | 25˚ |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Type | Vlak (flachdach) |
| Materiaal | Keramisch |
| Gewicht | Gemiddeld 2,81 kg per dakpan |
| Garantie | 30 jaar |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. speciale productie (maatwerk) |
Hier vind je een handig overzicht van het aantal dakpannen per m² en hoe je dit zelf kunt berekenen!
Voorkom lekkages en energiekosten: lees nu wanneer je dakpannen moet vervangen!
Wil je een realistisch budget voor je dak? Ontdek de gemiddelde prijzen per stuk en per m² voor alle soorten dakpannen!
Beton, keramisch, hol, vlak, gesmoord en meer: welke past bij jouw project? Wij leggen het uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
