Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Koramic Tuile du Nord 993 Ventilatiepan heeft twee heel nuttige doeleinden. Ten eerste voorziet een ventilatiepan de ruimte tussen het pannendak en het dakbeschot van verse lucht, waardoor het dakbeschot minder snel zal gaan rotten. Daarnaast zorgt de opening van de ventilatiepan ervoor dat de bovendruk onder de dakpannen wordt opgeheven bij storm, waardoor je minder stormschade zal ondervinden. Kortom, een erg handig hulpstuk voor ieder pannendak. Natuurlijk is het ook mogelijk de Koramic Tuile du Nord 993 standaard dakpan mee te bestellen!
| Merk | Wienerberger Koramic |
|---|---|
| Serie | Tuile du Nord 993 |
| Dekkende breedte | 210 mm |
| Latafstand | 248 mm |
| Minimale dakhelling | 25˚ |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Type | Ventilatiepan |
| Materiaal | Keramisch |
| Gewicht | Gemiddeld 2,4 kg per dakpan |
| Garantie | 30 jaar |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. speciale productie (maatwerk) |
Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Voorkom lekkages en energiekosten: lees nu wanneer je dakpannen moet vervangen!
Beton, keramisch, hol, vlak, gesmoord en meer: welke past bij jouw project? Wij leggen het uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
