Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Koramic Leipan 301 Ventilatiepan voorziet jouw dak van twee grote voordelen. Ten eerste voorkomt een ventilatiepan houtrot onder het pannendak. Vocht wat namelijk onder het dak verzamelt zal namelijk houtrot veroorzaken aan het dakbeschot en/of de gordingen. Het tweede voordeel van de ventilatiepan is dat het dak stormbestendig wordt. Een ventilatiepan zorgt dat de bovendruk onder de dakpannen wordt opgeheven. Hierdoor zullen er geen pannen van het dak afwaaien. Kortom een handig hulpstuk binnen de Koramic Leipan 301 serie.
| Merk | Wienerberger Koramic |
|---|---|
| Serie | Leipan 301 |
| Dekkende breedte | 170 mm |
| Latafstand | 90 - 110 mm |
| Minimale dakhelling | 40˚ |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Type | Ventilatiepan |
| Materiaal | Keramisch |
| Gewicht | Gemiddeld 3,9 kg per dakpan |
| Garantie | 30 jaar |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. speciale productie (maatwerk) |
Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Voorkom lekkages en energiekosten: lees nu wanneer je dakpannen moet vervangen!
Beton, keramisch, hol, vlak, gesmoord en meer: welke past bij jouw project? Wij leggen het uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
