Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Koramic Alegra 12 Ventilatiepan is een handig hulpstuk om rotten van de dakconstructie tegen te gaan. Daarnaast maakt de ventilatiepan het dak stormbestendig. Dit hulpstuk komt voort uit de Alegra 12 serie van Wienerberger, welke een licht golfend effect aanbrengt op bijna ieder dak. Een echte dakpan die dus absoluut thuishoort in het Nederlandse dakenlandschap.
| Merk | Wienerberger Koramic |
|---|---|
| Serie | Alegra 12 |
| Dekkende breedte | 208 - 216 mm |
| Latafstand | 340 - 370 mm |
| Minimale dakhelling | 25˚ |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Type | Ventilatiepan |
| Materiaal | Keramisch |
| Gewicht | Gemiddeld 3,57 kg per dakpan |
| Garantie | 30 jaar |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. speciale productie (maatwerk) |
Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Voorkom lekkages en energiekosten: lees nu wanneer je dakpannen moet vervangen!
Beton, keramisch, hol, vlak, gesmoord en meer: welke past bij jouw project? Wij leggen het uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
