Hier vind je een handig overzicht van het aantal dakpannen per m² en hoe je dit zelf kunt berekenen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Koramic Alegra 10 Ventilatiepan is afkomstig uit de Alegra 10 serie dakpannen van Wienerberger. Een ventilatiepan voorkomt het rotten van de houten dakconstructie. Doordat de warmte en vochtige lucht binnenshuis zal gaan opstijgen, kan het vocht door de houten constructie heen komen waardoor dit kan gaan rotten. Een goede ventilatie in het dak naar buiten kan dit alles voorkomen. Een ventilatiepan wordt ook wel een haakdoorvoerpan genoemd, omdat hierdoor heel eenvoudig de beugels van zonnepanelen door gemonteerd kunnen worden.
| Merk | Wienerberger Koramic |
|---|---|
| Serie | Alegra 10 |
| Dekkende breedte | 254 mm |
| Latafstand | 333 - 370 mm |
| Minimale dakhelling | 25˚ |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Type | Ventilatiepan |
| Materiaal | Keramisch |
| Gewicht | Gemiddeld 4,3 kg per dakpan |
| Garantie | 30 jaar |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. speciale productie (maatwerk) |
Hier vind je een handig overzicht van het aantal dakpannen per m² en hoe je dit zelf kunt berekenen!
Voorkom lekkages en energiekosten: lees nu wanneer je dakpannen moet vervangen!
Wil je een realistisch budget voor je dak? Ontdek de gemiddelde prijzen per stuk en per m² voor alle soorten dakpannen!
Beton, keramisch, hol, vlak, gesmoord en meer: welke past bij jouw project? Wij leggen het uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
