Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Kera Linea 2in1 60x60x4 cm is een gecombineerde tegel van keramiek en beton. Deze Marlux tegel combineert de natuurlijke uitstraling van keramiek met de stabiliteit van beton. Dankzij de keramische toplaag is de tegel zeer onderhoudsvriendelijk.
| Merk | Marlux |
|---|---|
| Productnaam | Kera Linea 2in1 60x60x4 cm |
| Afmeting | 60x60x4 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Gewicht | 31,5 kg / stuk |
| Besteleenheid | Per laag á 2 stuks |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Toepassing | Terras |
| Kenmerken | Keramische tegel met betonnen onderlaag |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
