Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Infinito Lavato 60x60x6 cm van Marlux is een robuuste betontegel met een moderne en tijdloze uitstraling. Het royale formaat zorgt voor een rustig en strak geheel, ideaal voor zowel terrassen als opritten. Dankzij de Hydro-M afwerking is de wateropname sterk gereduceerd. Hierdoor wordt de kans op kalkuitbloei en groene aanslag beperkt en blijft de tegel langer schoon. De subtiel opgeruwde toplaag geeft de tegel een aangename structuur en zorgt ervoor dat de natuursteengranulaten zichtbaar blijven. Dit geeft de tegel een natuurlijke en hoogwaardige uitstraling. De strakke randen versterken het moderne karakter en zorgen voor een verzorgd eindresultaat.
Deze Marlux tegel is per laag te verkijgen van 2 stuks.
| Merk | Marlux |
|---|---|
| Productnaam | Infinito Lavato |
| Afmeting | 60x60x6 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Gewicht | 50,76 kg per stuk |
| Aantal per m² | Circa 2,78 stuks per m² |
| Besteleenheid | 0,72 m² | Laag á 2 stuks |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Hydro-M |
| Toepassing | Tuinpad en oprit |
| Kenmerken | Verminderde wateropname |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
