Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Infinito Lavato 30x20x6 cm van Marlux is een betontegel met een moderne en robuuste uitstraling. Dankzij de Hydro-M afwerking neemt de tegel nauwelijks water op. Hierdoor wordt de kans op kalkuitbloei en groene aanslag sterk verminderd. Ook vuil hecht zich minder snel, waardoor het onderhoud eenvoudig blijft. De tegel heeft een licht opgeruwde, maar toch aangename structuur. Dit zorgt ervoor dat de natuursteengranulaten in de toplaag mooi zichtbaar zijn en extra tot hun recht komen. In combinatie met de strakke randen en het zachte oppervlak geeft dit je terras of oprit een stijlvolle en verzorgde uitstraling. Door verschillende kleuren en formaten met elkaar te combineren, kun je eenvoudig variatie aanbrengen. Zo creëer je een uniek terras of geef je jouw oprit net dat beetje extra karakter.
Deze Marlux tegel is per laag te verkijgen van 12 stuks.
| Merk | Marlux |
|---|---|
| Productnaam | Infinito Lavato 30x20x6 cm |
| Afmeting | 30x20x6 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Hydro-M |
| Toepassing | Tuinpad en oprit |
| Kenmerken | Verminderde wateropname |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
