Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Infinito Comfort 60x60x4,4 cm is een betontegel van Marlux. De tegel is ontworpen met een Hydro-M coating die de wateropname minimaliseert. Hierdoor wordt de vorming van kalkuitbloei en vergroening verminderd. Bovendien zorgt de verminderde wateropname ervoor dat de tegels minder vuil aantrekken, wat resulteert in gemakkelijker onderhoud. Met zijn zachte oppervlak, strakke randen en robuuste uitstraling voegt deze tegel een strakke uitstraling toe aan zowel het terras als het tuinpad. De tegel is te bestellen per laag van 2 stuks.
| Merk | Marlux |
|---|---|
| Productnaam | Infinito Comfort 60x60x4,4 cm |
| Afmeting | 60x60x4,4 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 4,4 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Hydro-M |
| Toepassing | Tuinpad, terras en oprit |
| Kenmerken | Verminderde wateropname |
Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
