Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Infinito Comfort 120x120x8 cm is een betontegel van Marlux. De tegel is ontworpen met een Hydro-M afwerking, die de absorptie van water minimaliseert. Dit verkleint de kans op kalkuitbloei en vergroening. Bovendien leidt de verminderde waterabsorptie tot minder vuilophoping op de tegels, wat resulteert in eenvoudiger onderhoud. Deze tegel is ook voorzien van antislip-eigenschappen, wat de veiligheid bevordert. Met zijn gladde oppervlak, strakke randen en robuuste uitstraling voegt deze tegel een moderne uistraling toe aan zowel het terras, oprit of tuinpad.
| Merk | Marlux |
|---|---|
| Productnaam | Infinito Comfort 120x120x8 cm |
| Afmeting | 120x120x8 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Hydro-M |
| Toepassing | Tuinpad, terras en oprit |
| Kenmerken | Verminderde wateropname, vorstbestendig, antislip en onderhoudsvriendelijk |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
