
In-lite EVO Ground 300 Dark (10104500)
Productinformatie
Omschrijving
De EVO Ground 300 Dark van In-lite is een multifunctionele lijnverlichting met strakke, architectonische vormgeving. Met deze LED grondverlichting geeft u uw bestrating of tuin een upgrade met uw eigen lichtontwerp.
Met de EVO Ground 300 Dark kunt u strakke lijnen creëren, maar ook kunt u kiezen voor een speels effect. Dit armatuur is uitgevoerd met een behuizing van hard geanodiseerd aluminium, waardoor het een stijlvolle uitstraling heeft.
De EVO Ground 300 Dark is zeer geschikt voor het sfeervol verlichten van paden, opritten en hagen en is eenvoudig te verwerken in bestrating, grind of in het gras.
Kenmerken van de In-lite EVO Ground 300 Dark
- 5 jaar garantie
- Strak uiterlijk
- Gemaakt van aluminium
- Energiezuinig en duurzaam
Specificaties
| Merk | In-Lite |
|---|---|
| Productnaam | EVO Ground 300 Dark |
| Kleur | Donkergrijs |
| Spanning | 12V |
| Vermogen | 1W |
| Installatiewaarde | 1VA |
| Lichtbron | LED |
| Branduren | 25000 |
| Licht type | Diffuus |
| Dimbaar | Nee |
| Lichthoek | 89/56° |
| Lichtbereik | 2m |
| Lichtkleur | Warm white |
| Lichtrichting | Naar boven |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| IP Klasse | IP-67 |
| Energielabel | A+ |
| Lens | Polycarbonaat |
| Behuizing | Aluminium |
| EAN artikelnummer | 8717051003950 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- In Lite: Gratis verzending vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
