Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Hydro Store+ 22x22x8 cm is een waterdoorlatende bestrating, geschikt voor opritten en tuinpaden. Deze tegel combineert gebruikscomfort, degelijkheid en duurzaamheid in één oplossing. Dankzij de samengestelde opbouw, met een gesloten deklaag, smalle voeg en poreus onderbeton, zorgt de Hydro Store+ voor een goede waterinfiltratie en een comfortabel oppervlak. Hierdoor profiteer je van minder wateroverlast én een prettige beloopbaarheid. De bestrating is verkrijgbaar in drie kleuren: greige, nuance grijs en antraciet, en biedt daarmee voldoende mogelijkheden voor een passend eindresultaat.
| Merk | Marlux |
|---|---|
| Productnaam | Hydro Store+ 22x22x8 cm |
| Afmeting | 22x22x8 cm |
| Lengte | 22 cm |
| Breedte | 22 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Gewicht | 7,83 kg per stuk | 162 kg per m² |
| Aantal per m² | Circa 20,5 stuks per m² |
| Besteleenheid | 1.16 m² / 24 stuks |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Tuinpad en oprit |
| Kenmerken | Waterdoorlatend, antislip, vorstbestendig en onderhoudsvriendelijk |
Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
