Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Hydro Lineo 30x10x8 cm is een betonklinker van Marlux met waterdoorlatende eigenschappen. Hierdoor blijft er minder water op opritten en paden staan. Daarnaast zorgt de klinker voor een unieke uitstraling.
Door verschillende modellen te combineren, kunnen diverse legpatronen worden gerealiseerd. De grasklinker kenmerkt zich bovendien door een goede kwaliteit. Deze waterpasserende bestrating is verkrijgbaar met afstandhouders in verschillende afmetingen.
Waterdoorlatende bestrating vermindert wateroverlast en bevordert de afvoer van regenwater. Lees hier meer over in ons kennisbank artikel over waterdoorlatende bestrating.
| Merk | Marlux |
|---|---|
| Productnaam | Hydro Lineo 30x10x8 cm Antraciet |
| Afmeting | 30x10x8 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Hydro-M |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
| Kenmerken | Waterpaserend |
Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
