
Florence Buitenplafond Verbindingprofiel 16,5 mm 3000x43 (bestelnr. 0613)
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Onderhoudsarm
- Vochtbestendig
- Gemakkelijk te verwerken
- 10 jaar garantie
- Niet overschilderbaar
Omschrijving
Het Florence Buitenplafond Verbindingprofiel 16,5 mm 3000x43 is bij uitstek geschikt voor het bekleden van overstekken, veranda's, carports of overkappingen. De stijlvolle kunststof panelen geven een hoogwaardige uitstraling aan iedere ruimte, zonder dat ze opvallen. De buitenpanelen van Florence bieden de luxe van een plafond waarin alles netjes is weggewerkt, met een blijvend mooie uitstraling, jaar na jaar. Dat geeft een comfortabel gevoel! Florence Buitenplafond Verbindingprofiel 3000 x 43 x 16,5 mm kan worden gebruikt wanneer de lengte van het buitenplafond groter is dan de lengte van het paneel (450 of 600 cm).
Kenmerken van Florence Buitenplafond Verbindingprofiel 16,5 mm 3000x43
Florence Buitenplafond Verbindingprofiel 3000 x 43 x 16,5 mm zijn per stuk verkrijgbaar met een afmeting van 300 cm. De kunststof verbindingprofielen zijn verkrijgbaar in alle Florence kleuren; Wit, Crème en Antraciet.
Specificaties
| Merk | Florence |
|---|---|
| Serie | Florence |
| Type | Verbindingsprofiel |
| Kleur | Wit, Creme en Antraciet |
| Afmeting | 16,5 mm |
| Dikte | 16,5 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 43 mm |
| Oppervlakte | 0,13 m² per profiel |
| Kenmerken | Verbindingsprofiel voor paneelverlengen |
| Materiaal | Kunststof |
| Toepassing | Buitenplafonds |
| Garantie | 10 jaar |
| Gewicht | 278 gram |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Heering: Gratis verzending vanaf € 700,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
