Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Eliton Supreme Linea XL 20x30x8 cm is een hoogwaardige siertegel voor in uw tuin of terras. Deze tegel heeft geen facet (schuin aflopende rand) en heeft een kleurechte uitstraling. Deze sierbestrating zorgt voor een robuust en realistisch gevoel in uw tuin. Door het geborstelde oppervlak (soft touch deklaag) voelt de siertegel zacht aan. Dit komt erg van pas als u graag op blote voeten buiten loopt. Daarnaast zijn ze dankzij de 8 cm dikte ook uitermate geschikt voor uw oprit of pad.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Eliton Supreme Linea XL |
| Afmeting | 20x30 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, voetcomfort, vorst- en zoutbestendig |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
