Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Elegance 60x60x4 cm is een betontegel die zorgt voor een strakke en duurzame basis in je tuin of op het terras. Dankzij het royale formaat van 60x60 cm werk je snel grote oppervlakken af met een rustig en modern eindresultaat. Deze betontegel is geschikt voor diverse buitentoepassingen zoals terrassen en looppaden. Beton staat bekend om zijn stevigheid en stabiliteit, waardoor de tegel goed bestand is tegen dagelijks gebruik. De dikte van 4 cm zorgt voor een goede ligging, mits de tegel wordt verwerkt op de juiste ondergrond. Door het formaat en het gewicht blijven de tegels goed op hun plek liggen.
| Merk | Excluton |
|---|---|
| Productnaam | Elegance 60x60x4 cm |
| Afmeting | 60x60x4 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Gewicht | 90 kg per m2 |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Tuintegels |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
