
ACO Slimline Watergoot 100 cm - Inclusief Zwart Rooster
Productinformatie
Omschrijving
De ACO Slimline Watergoot 100 cm - Inclusief Zwart Rooster is een watergoot waarmee je hemelwater kunt afvoeren. Deze sleufgoten dien je tussen je bestrating te verwerken, waardoor je er zich geen waterplassen zullen vormen op bijvoorbeeld jouw terras of rondom je zwembad. De watergoten kun je aansluiten met allerlei hulpstukken en accessoires. Met deze goten kun je overtollig regenwater heel eenvoudig opvangen. Je kunt de ACO Slimline goten eenvoudig inkorten tot iedere gewenste lengte met een zaag.
Eigenschappen van de ACO Slimline Watergoot 100 cm - Inclusief Zwart Rooster
- De lengte van de watergoot bedraagt 1 meter
- De kleur van het rooster is zwart
- De afmetingen van het rooster bedragen 100x6x10 cm
- Het gewicht is 1,63 kg per stuk
Specificaties
| Merk | ACO |
|---|---|
| Productnaam | ACO Slimline Watergoot 100 cm - Inclusief Zwart Rooster |
| Kleur | Zwart |
| Afmeting | 100x6,1x10 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 6,1 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Materiaal | Goot: kunststof | Rooster: aluminium |
| Afwerking | Gebruik verbindingsstukken om watergoten te verbinden |
| Toepassing | Drainage |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus, niet geschikt voor belasting met auto's |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, Voetcomfort, Vorstbestendig |
| EAN artikelnummer | 8718347910563 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg



