
Aco Slimline Watergoot 100 cm - Inclusief Cortenstaal Rooster
Productinformatie
Omschrijving
De ACO Slimline Watergoot 100 cm - Inclusief Cortenstaal Rooster is een sleufgoot waarmee je al jouw overtollige hemelwater kunt afvoeren. Met deze watergoten voorkom je waterplassen op je bestrating. De goot zelf bestaat uit kunststof, terwijl het rooster uit cortenstaal bestaat. De kleur van het rooster is roestkleur, waarmee je jouw tuin of terras een uniek accent geeft. Door middel van de diverse hulpstukken en accessoires leg je heel eenvoudig een afwateringssysteem aan en voorkom je overtollig water op je bestrating.
Eigenschappen van de ACO Slimline Watergoot 100 cm - Inclusief Cortenstaal Rooster
- De lengte van de watergoot is precies één meter
- De kleur van het rooster is roestkleur
- Iedere goot weegt ongeveer 1,63 kg
Specificaties
| Merk | ACO |
|---|---|
| Productnaam | ACO Slimline Watergoot 100 cm |
| Kleur | Cortenstaal |
| Afmeting | 100x6,1x10 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 6,1 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Materiaal | Goot: kunststof | Rooster: cortenstaal |
| Afwerking | Gebruik verbindingsstukken om watergoten te verbinden |
| Toepassing | Drainage |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus, niet geschikt voor belasting met auto's |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, Voetcomfort, Vorstbestendig |
| EAN artikelnummer | 8718347910976 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg



