
ACO Slimline Vervangingsrooster 100 cm Cortenstaal
Productinformatie
Omschrijving
Het ACO Slimline Vervangingsrooster 100 cm Cortenstaal is een rooster welke speciaal ontwikkeld is voor wanneer jouw originele rooster toe aan vervanging is. Is jouw rooster van je ACO Slimline watergoot kapot of beschadigd? Bestel dan dit vervangingsrooster in de kleur cortenstaal. Deze roosters hebben een minimalistisch design en geven daarom jouw tuin een chique uitstraling.
Eigenschappen van het ACO Slimline Vervangingsrooster 100 cm Cortenstaal
- Het rooster is 100 cm lang
- De kleur van het rooster is cortenstaal
Specificaties
| Merk | ACO |
|---|---|
| Productnaam | ACO Slimline Vervangingsrooster 100 cm |
| Kleur | Cortenstaal |
| Afmeting | 100x6 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 6,1 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus, niet geschikt voor belasting met auto's |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, Voetcomfort, Vorstbestendig |
| EAN artikelnummer | 8718347910990 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
