
ACO Slimline Hoekstuk Cortenstaal
Productinformatie
Omschrijving
Met het ACO Slimline Hoekstuk Cortenstaal kun jij je Slimline watergoten een haakse hoek laten maken. Dit hoekstuk heeft een geavanceerd ontwerp, zodat de sleufgoten heel eenvoudig te koppelen zijn op je hoekstukken. De afmetingen van dit hoekstuk bedragen 160x160x100 mm. Bestel dit hoekstuk als je jouw watergoten een haakse bocht wilt laten maken. De kleur van het rooster is cortenstaal.
Eigenschappen van het ACO Slimline Hoekstuk Cortenstaal
- Ieder hoekstuk heeft een gewicht van ongeveer 40 gram
- De kleur van het rooster is cortenstaal
Specificaties
| Merk | ACO |
|---|---|
| Productnaam | ACO Slimline Hoekstuk |
| Kleur | Cortenstaal |
| Afmeting | 16x16x10 cm |
| Lengte | 160 mm |
| Breedte | 160 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Gewicht | 40 gram |
| Materiaal | Kunststof goot met aluminium rooster |
| Toepassing | Voor het aanleggen van een rechte hoek |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus, niet geschikt voor belasting met auto's |
| EAN artikelnummer | 8718347911003 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg



